KONST / Litografier / Färglitografi 13862011
nr 1386 2011
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, komposition. Motivet: 48x41, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:13:09
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
22 mar
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg